Ak sa Vám páčia alebo Vás zaujali akékoľvek materiály a farby v našej ponuke, pozývame Vás k spolupráci. Máme pripravené rôzne podklady, vzorky, katalógy pre všetkých záujemcov venujúcich sa dekoratérskym a maliarskym prácam, počnúc architektami a interiérovými dizajnérmi až po majstrov a maliarov.

Naša firma funguje tiež ako veľkoobchod a maloobchod a sme výhradnými dovozcami viacerých značiek pre Slovenský trh, preto spolupracujeme aj s malopredajcami a predajňami. Ak máte záujem o ďalší predaj našich produktov, neváhajte nás kontaktovať, pripravíme Vám obchodné podmienky a ceny na mieru.

Zaujíma Vás cena produktov alebo práce pre nejaký projekt, stavbu a pod.? Napíšte nám, zavolajte, alebo sa s Vami radi stretneme a pripravíme cenovú ponuku.

Zároveň Vás pozývame na školenia ktoré pravidelne organizujeme u nás na firme, alebo u našich dodávateľov a partnerov. Napíšte nám správu na hausbj@gmail.com a my Vás budeme informovať o najbližšom, ktoré sa uskutoční. Prevažne sú to školenia ohľadom dekoratívnych náterov, ale aj napr. aplikácie fototapiet.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right