Po viac ako 25 rokoch výroby a používania živicových dekoratívnych povrchov pre interiéry predstavuje taliansky producent NORD RESINE zjednodušenú verziu hlavných moderných dekoratívnych systémov, s textúrovým efektom, transparentné alebo plne individuálne, na základe požiadaviek zákazníka a priestorových možností. Pri výbere živicového povrchu by ste mali dôkladne pochopiť potreby ľudí, ktorí budú bývať a pracovať v miestach, kde sa výrobok používa, či už ide o obytné priestory, súkromné ​​domy, firmy, obchodné prevádzky alebo kancelárie.

 

stránka produktov NORD RESINE tu

Pod značku Nord Resine patrí aj divízia NATIVUS, ktorá sa špecializuje na odolné dekoratívne živice a nátery na podlahy a steny. DEKORA je ich radou mikrocomentu.
Mikrocement Dekora
je ľahko a rýchlo aplikovateľný tenkovrstvový mikrocementový náter. Je to ideálne riešenie na renováciu, pričom jeho citeľnou výhodou je veľmi dlhá doba používania, tzv. doba spracovateľnosti, ktorá umožňuje hospodárne nakladanie s materiálom počas aplikácie.

Efekt oblakov viditeľný na mikrocementových povrchoch dodáva pôvab najmodernejším interiérom a hladká textúra zdôrazňuje jeho minimalistický charakter

AQUALAMINE je vysoko funkčným polyuretánovým jednozložkovým podlahovým náterom s vločkami, v ktorom sa spájajú estetika s hydroizoláciou. Je ideálnym riešením pre každý architektonický štýl, ako klasický, tak aj moderný.

AQUALAMINE je systém NORD RESINE a umožňuje získať povrch odolný voči mechanickému zaťaženiu a poveternostným vplyvom v každom ročnom období. Takto sa stáva alternatívou k dlažbe na terase/balkóne. Pomocou keramických dekoračných vločiek, ktoré sa používajú spolu s náterom vieme dosiahnuť tiež krásny efekt “terrazzo“.