burmatex je jedným z popredných dizajnérov a výrobcov kobercových dlaždíc a panelov úžitkových miestností. Sortiment produktov zahŕňa dláždené koberce, ihlové dierovacie, vpichované textúrované, slučkové, velúrové a slučkové štrukturované ako koberce a kobercové štvorce, ako aj výkonnostný bariérový systém a vstupné rohože. Ich portfólio šetrné k životnému prostrediu sa zameriava na navrhovanie a vytváranie inovatívnych produktov, ktoré uspokoja potreby architektov, tvorcov špecifikácií a dodávateľov, so stále sa rozširujúcim sortimentom kobercov, ktoré vyhovujú školstvu, voľnočasovým aktivitám, maloobchodu a vládnym sektorom.
Vynikajú tiež jednoduchou inštaláciou, kedy sa kladú jednotlivé štvorce koberca k sebe, čo zároveň uľahčuje výmenu napr. poškodených častí.

V ponuke máme celý sortiment kobercov burmatex v zaujímavých cenách.

Viac info na www.burmatex.co.uk

Značka Carpet Decor sú starostlivo navrhnuté kusové koberce s prepracovaným dizajnom s najvyššou kvalitou spracovania. V ponuke značky nájdeme exkluzívnu kolekciu ručne vyrábaných kobercov v Indii – Handmade kolekcia a kolekcie vyrobené jednoduchou technológiou Magic Home, ktoré vynikajú svojou bezúdržbovosťou.

 

• zobraziť koberce v e-shope SkrášlimDom.sk