Sametová akustika prostredia, ktorá spočíva v spojení elegancie s funkčnosťou, sa teraz stáva skutočnosťou vďaka našim akustickým filcovým panelom FeltDecor. Vstúpte do sveta dizajnu, ktorý nevytvára len estetický dojem, ale aj zlepšuje akustický komfort vášho prostredia.

FeltDecor je vaším sprievodcom k dosiahnutiu optimálnej akustiky vo vašich priestoroch. Naša kolekcia ponúka široký výber filcových panelov, ktoré nie len odstraňujú nežiaduce ozveny, ale tiež dodávajú eleganciu a charakter vašim miestnostiam. Nech ste v kancelárii, reštaurácii, obývacej izbe alebo hociktorom inom mieste, FeltDecor vám pomôže dosiahnuť dokonalú rovnováhu medzi zvukovým pohodlím a štýlovým designom.

Objavte naše rôznorodé možnosti farieb, vzorov a tvarov, ktoré vám umožnia prispôsobiť panely podľa vašich potrieb a vkusu. S našimi akustickými filcovými panelmi dosiahnete nielen vizuálnu harmóniu, ale aj zvukovú pohodu.

Ponúkame výrobu akustických panelov z filcu na mieru, pre rôzne inštalácie, či už na dvere, strop, ako samostatné deliace steny a pod. Možnosť frézovania rôznych línií alebo potlače. 

pozrieť stránku producenta